Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Pazar Açık Genç Odası Mağazaları


Pazar Açık Genç Odası Mağazaları

Pazar açık genç odası mağazaları arasında yer alan işletmemizden alışveriş yapma avantajlarını yaşamak istiyorsanız sizleri de haftanın yedi günü mağazamıza bekleriz. Pazar günleri genelde birçok kişinin tatil günleri olmaktadır. Bazı iş yerleri cumartesi günü de çalıştırdıkları için tek alışveriş zamanları pazar olmaktadır. Bu sebeple bu tatil günnde sizlere kaliteli hizmetlerimizi sunma amacı ile yanınızda olma kararı aldık. Firmamızdan yapacağınız alışverişlerde pazar günleri görevli olan personellerimiz de sanki sıradan bi günde hizmet verircesine gayet kibar ve güler yüzlü kişilerdir. Vakti olmayan kişilerin oldukça hoşuna giden bu uygulama sayesinde her geçen gün müşteri portföyümüzü arttırdığımızı da söylemeden edemeyeceğiz.

Pazar açık genç odası mağazaları çok fazla bulunmadığı için bu seçenek alıcılara oldukça cazip gelmektedir. Çünkü en rahat alışveriş zaman kısıtlaması olmayan aışveriştir. Haftanın altı günü çalışanlar koşturmaca alışveriş yapmaktan oldukça şikayetçi olmaktadırlar. Genç odası satın alacak aileler gençleri de yanlarına alarak pazar kahvaltılarından sonra keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirler. Her gencin hayalinde kendine ait bir oda ve yaşam alanı bulunmaktadır. Elimizdeki imkânlar dahilinde çocuklarımızın istedikleri genç odalarına sahip olmaları noktasında destek sunmaktayız. Neredeyse ilk okul çağlarından beri kullandıkları yatağı, gardrobu değiştirmek isteyebilirler. Veyahut odalarına şık bir aydınlatma almak isteyebilirler. Bunun için gençlere fırsat vermek gerekmektedir. Bu fırsatı da mağazamızda vermeniz mümkündür.

Pazar açık genç odası mağazaları İstanbul genelinde çok fazla sayıda bulunmamaktadır. Bu sebeple mağazamızın bulunduğu semtte oldukça avantajlı bir işletme konumunda olduğumuzu söylemek mümkündür. Hem müşterilerimiz, hem de tedarikçilerimiz açısından mağazamızın pazar günleri de hizmet veriyor olması birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Sizleri de en uygun zaman diliminde mağazamıza beklediğimizi söylemek isteriz. Satışını gerçekleştirdiğimiz birbirinden kullanışlı ve şık tasarımları görmek adına geldiğinizde emin olabilirsiniz ki kendinize hitap eden bir ürünü muhakkak bulabilirsiniz. Belki de günlerdir aradığınız bir bebek odasını ya da genç odasını mağazamızda bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmalarımız gereği kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Bir kişinin aslında bin kişi olduğuna inancımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir