Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Lisanslı Kız Bebek Ürünleri


Lisanslı Kız Bebek Ürünleri

Lisanslı kız bebek ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında ürünün gerçek bir lisansa sahip olup olmadığı gelmektedir. Lisanslı olarak satılan tekstil ürünlerinin birçoğunun taklidi yapılmaktadır. Taklit ürünlerin fiyatları Orijinal ürünlere nazaran daha uygun olmaktadır. Bu durum tüketiciyi lisanslı ürünün taklitlerini almaya yönlendirmektedir. Ancak yapılan büyük bir hatadır. Eğer bebek ürünü alınacak ise taklitten kaçınmanızı önermekteyiz. Bu tip ürünlerin boyar maddeleri  kanserojen madde ihtiva ettiğinden bebeğinizin sağlığına zarar verebilecektir. Kısa bir zaman içerisinde renkleri solarak kullanılamaz boyutlara ulaşacaktır. Oysa ki mağazamız gibi kendini ürünler konusunda kanıtlamış bebek mağazalarında bu tip taklit oyunlarına gelmezsiniz. Bu sayede hem sağlıklı bir alışveriş yapmış olursunuz hem de bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmazsınız.

Lisanslı kız bebek ürünleri arasında en çok tercih edilenler son yılların gözdesi haline gelmiş çizgi film karakterleri bulunmaktadır. Bebek çizgi film izlediği dönemlerde özellikle bu karakterlerin hayranı olmaktadır. Alacağınız ürün gerçek bir lisansa sahip ise bebeğiniz en azından üç dört yaşına gelinceye kadar çok az bir yıpranma ile kullanmanız mümkündür. Renklerinde solma, silinme gibi sıkıntılar meydana gelmemektedir. Bebeğinizi uyuturken, gezmeye çıkarırken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir pike ya da yastık bebeğinizin en yakın arkadaşı haline gelecektir. Kız çocukları için seçenekler erkek çocuklara nazaran daha fazladır. Siz de eğer Orijinal lisanslı tekstil ürünleri alacaksanız mağazamıza uğramadan ürünlerimizi görmeden alışverişinizi tamamlamayın. Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm soruları uzman satış danışmanlarımıza yönlendirerek bilmediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lisanslı kız bebek ürünleri fiyatları ürünün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Lisanslı nevresim takımları, lisanslı yastıklar, lisanslı battaniyeler ve lisanslı pikeler ayrı fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Her bir ürünün kendi içerisinde ölçülerine göre değişen fiyatları bulunmaktadır. Fiyat araştırması yaptığınızda Orijinal lisanslı ürünler ile taklit ürünleri kolaylıkla anlamanız mümkündür. Ancak şunu unutmamalısınız ki bazı durumlarda gerçekleştirilen kampanyalar sebebi ile uygun lisanslı ürünler de satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri de ancak ve ancak yine mağazalardan temin etmeniz mümkündür. İstanbul’un bebek dostu mağazası olan işletmemizden alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşamak adına sizleri de en kısa sürede mağazamıza bekleriz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir