Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Genç Odası Tasarımları


Genç Odası Tasarımları

Genç odası tasarımları için doğru bir genç odası takımı almakla işe başlayın. Bunun için mağazımızda yer alan farklı modelleri incelemeden karar vermeyin. Gençlerin zevkine uygun çeşit çeşit model arasından bütçenize uygun bir takımı alma garantisini sizlere vermekteyiz. Çocuğunuzun yaşam tarzına uygun bir oda tasarımı gerçekleştirmek için onun fikirlerine de yer verin. Sonuç itibari ile o oda çocuğunuz yaşam alanıdır. Zevk duyarak zaman geçireceği bir oda çocuğunuzun psikolojisine de iyi gelecektir. Örneğin, kırmızı tuğla duvar görünümü veren üç boyutlu duvar kağıtları ile odaya ayrı bir hava katabilirsiniz. Eğer iki erkek çocuğunuz var ise ikisini tek bir oda tasarlayabilirsiniz. Aradaki yaş farkının bir kaç yaş olduğunu varsayarak hareket ederseniz. Ahşap görünümlü bir genç odası çocuklarınız için ideal olacaktır. Beyaz mobilyayı mavi objelerle bir kombin haline getirmeniz halinde odaya farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Genç odası tasarımları arasında sakinliği ve sessizliği seven gençlere yönelik farklı mobilya seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Odada kullanılacak duvar kağıdını çocuklarınızın zevklerini göz önüne alarak seçmelisiniz. Hatta genç odası tasarımları gerçekleştirilirken, çocukların bir haftalığına büyüklerin yanına tatile gönderilmelerinde fayda bulunmaktadır. Geldiklerinde kendilerine ait olan odalarındaki büyük değişikliği görerek mutluluktan havalara uçtuklarını görmek gibisi yoktur. İstanbul’da yaşam süren ailelere bir tavsiye de bizden gelsin. Genç odası hazırlarken, İstanbul’un tarihi mekanlarına ait görselleri odada kullanarak çocuğunuzun İstanbul’u derinden yaşamasına izin verin. Duvarlar için uygun dekoratif tablolar, halı ve stor perdelerdeki desen uyumluluğu odada yepyeni bir hava oluşturmanıza imkan sağlayacaktır.

Genç odası tasarımları için farklı bir fikir daha sunmak doğru olacaktır. Yurt dışında yaşama hayali kuran kızınızın odasının duvarlarına eyfel kulesini dikmek istemez misiniz? Duvar ve halılarda Paris’in eşsiz güzelliklerini serpiştirebilir, odada gri tonlamalar kullanabilirsiniz. İkizleriniz büyüyüp birer genç mi oldu? Durun, panik yok. Her ikisinin de zevkine uygun modeller mağazamızda yer alıyor. Öncelikle mağazamızda yer alan mobilyalardan tercihinizi yaparak işe başlayın. Sonra, pastel renk uyumunu odada uygulayarak, perdelerden halılara ve duvar objelerine kadar güzel bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir