Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Genç Odası Takımları


Genç Odası Takımları

Genç odası takımları konusunda gençlerimizin zevklerini düşündük. Gençlik çağlarında müziğin en yüksek sesle dinlendiği bir gerçektir. Bu sebeple tüm gençler kendilerine ait bir yaşam alanı isterler. Tabiki konu sadece müzik değil, bilgisayar oyunları, arkadaşlarla sohbet, bazen de sadece yalnız kalma da diğer konuları oluşturmaktadır. Hepimizin bazen sadece kafa dinleyecek sakin bir ortama ihtiyacı olur. Gençlerimizin bu isteklerini de hoş görmek gerekir. Bu sebeple evinizin bir odasını gençliğe adım atmış olan kızınız ya da oğlunuz için dizayn etmeniz aslında bir gereklilik. İster kız, ister erkek çocuk her ikisi de kendilerine ait bir yaşam alanı ister. Ancak bu çoğu zaman iki çocuk için ayrı bir oda olarak pek de mümkün olmaz. Ancak günümüzde iki çocuklu ailelerde eğer biri kız biri erkek ise 3+1 dairelerin büyük salon bölümleri oturmaya ayırılmakta, kalan diğer odaların ikisi çocuklar için hazırlanmaktadır. Eğer sizin de bu şekilde çocuklarınıza oda yapacak niteliklerde bir eviniz bulunuyor ise o zaman firmamıza uğramadan genç odası takımları konusunda karar vermeyin.

Genç odası takımları içerisinde istediğiniz çeşit ve özelliklerdeki ürünlerimizi incelemek istediğiniz her an sizleri de İstanbul Anadolu yakasında bulunan mağazamıza bekleriz. Mağazamıza geldiğinizde odayı kızınıza ya da oğlunuza alacaksanız onun da bulunması daha doğru olacaktır. İstediği bir çeşidi seçme özgürlüğü verdiğiniz çocuğunuz daha mutlu olacak ve odasını daha da büyük bir hevesle ve dikkatle kullanacaktır. Bu sebeple bu hususta dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Dilediğiniz ürünü seçtikten sonra nakliye ve kurulum hususunda da gerekli destek tarafımızca sağlanmaktadır. Pazar günleri açık olan mağazamızda gönlünüzce bir alışveriş keyfi için sizleri de aramızda görmek isteriz.

Genç odası takımları arasında mobilya seçeneklerimiz için kullandığımız malzemelerin kalitesini gördüğünüzde başka bir mağazadan alışveriş yapmadığınıza mutlu olacaksınız. Çünkü kaliteyi sizlerin ayağınıza getiren nadir mağazalar arasında oluşumuz sebebi ile müşteri portföyümüz de her geçen gün hızla artmaya devam etmektedir. Firmamızda bulunan çeşitlerimizi yakınlarınıza da tavsiye edeceğinize eminiz.

 

 

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir