Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Erkek Bebek Odası Tasarımları


Erkek Bebek Odası Tasarımları

Erkek bebek odası tasarımları genelde mavi rengin hakim olduğu ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Mavi ile uyumlu beyaz tonda stor perdeler hem bebeğinizin sağlığı açısından hem de ışıklandırma açısından oldukça şık bir görünüm oluşturacaktır. Hamileliğin ilk aylarında en çok merak edilen konulardan biri bebeğin cinsiyeti, ilerleyen aylarda ise kime benzeyeceği hususlarıdır. Sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirenler bu hususlara daha çok kafa yormaya fırsat bulmaktadırlar. Bu hususların dışında karar verilmesi oldukça güç olan isim konusu gelmektedir. İlk günlerden başlayarak 9 ay boyunca isim bulma savaşında olan birçok anne baba bulunmaktadır. Hem bebeğin cinsiyeti hem de ismi aslında oluşturulacak olan bebek odası tasarımlarında yol gösterici nitelikte olacaktır. Bebeğin cinsiyetinin erkek olması ile birlikte satın alınacak her eşya hemen hemen mavi ve tonlarını oluşturmaktadır. Mobilyadan başlayıp, halı, tül, perde, duvar kağıdı, avize, gardrop, kıyafetler tamamıyla bebeğin cinsiyetine göre şekillenmektedir. Bunun yanı sıra bebeğin adı için şık bir kapı süsü hazırlanarak hem hastane hem de bebek odasında aksesuar olarak kullanılabilecektir.

Erkek bebek odası tasarımları hususunda sizlere destek veren ekibimiz tasarım uygulamaları konusunda da oldukça bilgi sahibidir. Oda için uygulanacak olan boya badana da dahil olmak üzere odanın dizaynı, ışıklandırılması gibi tüm hususlarda uzman personelimizden destek alarak bebeğiniz için şık mekânlar hazırlamanız mümkün olmaktadır. Çekirdek aile yapısına uygun bir yaşam tarzı sürdürülmesi sebebi ile her evde artık bir de bebek odası hazırlanmaktadır. Bebek sahibi olacaklar ve olmayı düşünenler evlerindeki bir odayı aileye yeni katılacak olan minik için ayırmaktadırlar. Erkek bebek odası tasarımları içerisinde en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de bebeğinizin uyurken ışıktan etkilenmemesi ve uyku kalitesinin bozulmaması için beşiğinde uygun bir cibinlik bulunmasıdır.

Erkek bebek odası tasarımları genelde anne adayları tarafından oluşturulmaktadır. Bayanlar bu hususta daha bilgili ve meraklı oldukları için evde beylere pek bir iş düşmemektedir. Hatta badana hususunda boya yapabilecek durumda olsalar emin olun duvarlarda bebekleri için birbirinden ilginç tasarımlara yer verebilirler. Firmamızda satılan ürünlerin tamamı bebeğiniz için tasarlayacağınız odada oldukça zengin bir görünüm oluşturacaktır. Mağazalarımıza gelerek ürünlerimizi incelemenizi ve erkek bebek odası tasarımları konusunda fikir sahibi olmanızı öneririz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir