Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Çocuk Odası


Çocuk Odası

Çocuk odası çocukların kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlamaktadır. Oyuncakları ile özgürce oynadıkları, okul çağındaki çocukların ders çalıştıkları mekanlardır. Çocuklar da aynı yetişkinler gibi kendilerine ait bir alan isterler. Anne babaların görevi de çocuklarına mutlu olacakları şirin ve güzel odaları sunmaktır. Günler hızla akıp giderken bir bakıvermişsiniz ki çocuklarınız büyüyüp yuvadan uçuyor. Bu sebeple çocukluk dönemleri hem aileler hem de çocuklar için özel olmalıdır. Duvar renklerinden dekorasyonuna kadar hem çocukların beğeneceği hem de sizin gönlünüzün rahat edeceği eşyalarla odayı kullanışlı bir hale sokmak en güzelidir. Firmamız çocuk odası konusunda da sizlere desteğini esirgemeyen kaliteli ürünleri ayağınıza kadar getiren ürün yelpazesi oldukça geniş olan bir işletme olarak hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz ürün konseptimizi görmek üzere sizleri mağamıza davet etmek isteriz.

Çocuk odası çoğu zaman ilk okul çağlarına kadar oyun odası olarak kullanılmaktadır. Bu çağlarda çocuklar yataklarında uyumak yerine anne babalarının yatağını uyumak için tercih etmektedirler. Ancak bu çocuk psikolojisi bakımından sakıncalı bir durumdur. Çocuğunuz odasında uyumak istemiyorsa bunun nedenleri araştırılmalıdır. Çocuk ya odasında uyumaktan mutlu değildir, ya yatağını sevmiyordur ya korkuyordur ya da  büyük ihtimal bir oda seçimi yapılırken çocuğun fikri alınmamıştır. Belki de birçok kişi küçük bir çocuğun fikri mi olur diye düşünebilir. Evet çocuklarımızı birer birey olarak görmek gerekmektedir. Bu sebeple yaşı her ne kadar küçük olursa olsun “bu güzel mi, beğendin mi” gibi cümleler ile ona da seçme hakkı tanımalısınız. Mobilya mağazamıza geldiğinizde çocuğunuzu da yanınızda getirmeyi unutmayın. Minik kalplerin de tercihleri olabileceğini aklınızdan çıkarmayın ki mutlu olsunlar.

Çocuk odası alma tercihinizi firmamızdan yana kullandığınızda size özel uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarımızla hizmet vereceğimizi bilmenizi isteriz. Firmamız müşterilerine “tek bir sefer alışveriş yapacak, bir daha nerede göreceğim” tavrı ile yaklaşmamaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli olguyu oluşturmaktadır. Sizlerle yapılan bir alışveriş değil, herşeyden önce kurulan güzel bir dostluk olmaktadır. Mobilya sektöründe uzun soluklu bir yaşam alanı meydana getirme gayesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Sorularınız için iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşmayı ihmal etmeyin.

 

 

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir