Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Çocuk Odası Tekstili


Çocuk Odası Tekstili

Çocuk odası tekstili deyince akla ilk gelen ürünler uyku setleri, battaniyeler, nevresim takımları olmaktadır. Bu ürünlerin tamamına ve hatta daha fazlasına mağazamızda rastlamanız mümkündür. Canımızdan kıymetli çocuklarımız için alışveriş yaparken her daim herşeyin bir fazla iyisini alma taraftarı oluruz. Ancak bazen şartlar ve koşullar denk gelmez, bütçe el vermez. Bu gibi durumlarda da yine kendimizden ödün vererek, ihtiyaçlarımızı erteleyerek çocuklarımıza öncelik veririz. Anne ve baba olmanın doğasında bu durum genelde mevcuttur. Çocuklar çok eski yıllardaki gibi bir yastık ve bir yorgana kanaat getirmemektedir. Günümüz koşullarına artık çocuklarımız da ayak uydurmuş durumdadır. Özellikle anneler de bu durumu desteklemekte ve çocuk odaları için kaliteli kumaşlardan üretilmiş tekstil ürünlerini tercih etmektedirler.

Çocuk odası tekstili fiyatları kumaşların kalitesine, nevresim ölçülerine, lisanslı olup olmamasına, özel tasarım olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Mağazamızda bulunan ürünlerin tamamı kaliteli kumaşlardan üretilmiş olup, çocuklarınızın sağlığına uygundur. Görsellik açısından çocukların kesinlikle hayır istemiyorum diyeceği niteliklerde bir ürün satışını yapmamaktayız. Çünkü kendileri küçük dahi olsa, yürekleri kocaman olan miniklerin de bir zevki bulunmaktadır. Bazen çocuklarımız lisanslı ürünler tercih etmektedirler. Herhangi bir spor takımına ait lisanslı taraftar nevresimleri özellikle erkek çocukları olan ailelerin tercih ettikleri tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Bazen bu tip ürünler doğum günü hediyesi olarak aileler tarafından alınmaktadır. Siz de çocuğunuza güzel bir doğum hediyesi vermek isterseniz mağazamızda bulunan kaliteli ve Orijinal taraftar nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz.

Çocuk odası tekstili olarak aklınıza gelen, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerimizi görmenizi ve buna göre alışverişe karar vermenizi önermekteyiz. Birbirinden farklı tasarım ve desenleri bulunan ürünlerimiz içerisinden çocuklarınızın yaş gruplarına uygun olan modelleri bulmanız mümkündür. Çocuk odası halısı ve perdesi ile uyumlu tekstil ürünlerimizden dilediğinizi özgürce seçmek için Pazar günleri dahil açık olan mağazamızda sizleri ağırlamak isteriz. Evinizde kalvaltınızı yaptıktan sonra buyrun kahvelerinizi birlikte içelim. Alışverişin yanı sıra kuracağımız dostluk neticesinde müşteri memnuniyeti prensibimize ne kadar uyumlu olduğumuzu fark edeceğinize emin olabilirsiniz. Sizlerin varlığı ile güç bulan bir işletme olarak uzun yıllar boyunca tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak isteriz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir