Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Çocuk Odası Aydınlatmaları


Çocuk Odası Aydınlatmaları

Çocuk odası aydınlatmaları konusunda araştırma yapıyorsanız bu yazımızı okumadan alışveriş yapmayın. Aydınlatma konusu aslına bakarsanız oldukça mühim bir konudur. Çocuklarımızın göz sağlığını tehlikeye sokacak olan aydınlatma ürünlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Öyle ürünler bulunmakta ki çocuğa cazip gelip, ancak sağlığı açısından tehlike oluşturan. Bu tip ürünleri çocuklarınıza tavsiye eden kişi ve mağazalardan da uzak durmanız yararınıza olacaktır. Okul çağında bulunan çocuklarınızın odası yeterli derecede ışığa sahip olmalıdır. Tepede bulunan aydınlatmalar genelde tek bir noktayı aydınlattığı için tercih edilmemektedir. Duvar dibinde ayaklı ya da duvara monte edilebilen aydınlatmaların yanı sıra masa aydınlatmaları da sıklıkla tercih edilmektedir. Aydınlatma üniteleri içerisine konulacak ampullere de dikkat etmekte yarar bulunmaktadır. Gözü yoran, yeterli ışık vermeyen ampuller göz sağlığını tehlikeye sokmaktadır.

Çocuk odası aydınlatmaları fiyatlarını dışarıdaki mağazalarda araştırdıktan sonra mağazamıza geldiğinizde hem kalite hem de fiyat bakımından çok daha güzel ve şık ürünleri bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Web sitemizde örneği bulunan aydınlatma gereçlerinden kat kat fazlasını mağazamızda görmeniz alışverişte karar aşamasında daha doğru olacaktır. Ancak yine de web sitemizde bulunan ürünlerden tercih ederek online olarak satın alma kararı da vermeniz mümkündür. Çocuklarınızın özel bir istediği bulunuyor ise, farklı bir ürün arayışında iseler gelin siz de onlarca çeşidimize bir göz atın. Çocukların büyük bir bölümü günümüzde odalarından ayrılmayan tiplerdedirler. Gerek ders çalışma, gerek internet, gerek televizyon gibi kendilerine sunmuş olduğumuz imkânlardan dolayı ise çok fazla vakit geçirememekteyiz.

Çocuk odası aydınlatmaları doğru bir alana konumlandırılmalıdır. Aksi taktirde hem pencereden aydınlatma gelip, hem de aynı yönden ışık gelir ise gereksiz bir enerji tüketimi de yaşanmış olacaktır. Bu sebeple aydınlatmaları genel olarak pencereden uzak bir konuma koymanızı tavsiye etmekteyiz. Çocuğunuzun beğenebileceği ürünlerimizden birine karar verdikten sonra tek yapmanız gereken mağazamıza gelerek alışveriş siparişini oluşturmak olacaktır. Sonrasında da belki sürpriz niteliğinde, belki de çocuğunuz ile birlikte ürünü güle güle kullanmanızı gönülden dileriz. Ürünlerimizin her daim arkasında olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Garantili olan ürünlerimiz olası bir olumsuzluk neticesinde bildirilmesi halinde gerekli işlemler uygulanabilecektir.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir