Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Çekmeceli Bebek Karyolası


Çekmeceli Bebek Karyolası

Çekmeceli bebek karyolası almayı düşünenler ya bir bebek odası oluşturmayacak olanlar ya da bebek karyolasını yatak odasına kurmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Hem bebeğin kıyafetlerini muhafaza edebilecekleri hem de ileriki yaşlarda bebek odası oluşturulacağı dönemlerde çekmece kısmının çıkarılarak beşiğin büyütülerek bebeğin daha uzun yıllar kullanabileceği ortamlar oluşturulmaktadır. Ayrıca bu tip bir ürün tercih ediliyor ise bebek odası yapacak olan aileler bebeğin odasının küçük olmasından kaynaklı bir tercihte bulunmaktadırlar. Kullanım rahatlığı sunan bir ürün olup, hem anne yanı olarak kullanılabilen hem de bebeğin uykusunu rahat alabileceği bir üründür. Mağazamızda bu tip bir ürünü bulmanız oldukça kolaydır. Gerek online mağazamızda görüp, mağazamıza gelerek satın alabilir ya da direk olarak online sipariş verebilirsiniz. Ürün hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınızı iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak sormanız mümkündür.

 

Çekmeceli bebek karyolası için ödeyeceğiniz tutarlar bir bebek odasına nazaran daha uygun olmaktadır. İlk etapta bebeğin ufak olması sebebi ile oda hazırlama derdine girmeyen aileler durumu bir beşik ile çözebilmektedirler. Karyola çeşitlerimiz arasında görselliği ve kullanılabilirliği ile ön plana çıkan ürünlerimizi gördükten sonra mağazamıza gelene değin baktığınız tüm ürünleri eleyebileceğinize eminiz. Mobilya satışı yapan mağazalar arasında bebek ürünlerine önem veriyor oluşumuz, bebek sahibi olacak aileler açısından oldukça iyi bir kazanmamıza sebep olmaktadır. Satın alacağınız her bir bebek mobilyasında, ürünün tasarımından sıkılmadığınız sürece değişime gitmeyeceğiniz kesindir. Çünkü ürünlerimiz uzun yıllar, sağlıklı bir şekilde kullanılabilecek niteliklerde üretilmektedir. Üreticilerimiz ürünlerde kullandıkları mamul malzemeleri itina ile seçmekte, son kullanıcı olarak müşterilerimizle buluşacak noktaya sorunsuz bir şekilde getirmektedirler.

 

Çekmeceli bebek karyolası alırken daha sonra çekmece kısmını çıkarıp çıkaramayacağınızı mağazalara muhakkak sorun. Bazı ürünler sadece görselliğin tamamlanması amacı ile bütün olarak satılmakta ve ileriki dönemlerde çekmece bölmesi çıkarılamamaktadır. Bu durumu bilmeyen aileler ise bebekleri büyüdüğünde çekmece kısmını çıkarmak istediklerinde bunu öğrenmektedirler. Mağazamızda yer alan çekmece bölmesini daha sonra çıkarabileceğiniz niteliklerde bulunan karyola ürünlerimize uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile sahip olabileceğinizi hatırlatmak isteriz, dünyaya merhaba diyecek olan bebeğinize sağlıklı bir ömür dileriz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir