Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Büyüyen Bebek Odası


Büyüyen Bebek Odası

Büyüyen bebek odası gelecek zamanın kurtarıcısı niteliğindedir. Tercih edeceğiniz beşik modeli eğer büyüyen modeller arasında ise şanslısınız demektir. Çünkü bebeğiniz büyüyüp, küçük bir prens ya da prenses olduğunda yatacak yeni bir yatağa, karyolaya ihtiyacı olacaktır. Ancak bebeklik çağlarından başlayıp de büyüdüğü zaman da kullanılabilecek ölçülerde bir beşik satın almanız durumunda bütçenizi de korumuş olursunuz. Bebeğinizin büyüyeceği zamanları düşünerek bir oda hazırlamanız doğru olacaktır. Bu işlem için de ilk önceliğiniz beşik seçimi ve sonra dolap seçimi olmalıdır. Çünkü yine bebeklik çağlarındaki kıyafetler ile bir iki yaşlarındaki kıyafetlerin boyutları kapladıkları yerler de farklı olacaktır. Büyüyen bebek odası takımlarımıza göz atmak için sizleri de kaliteli ve uygun fiyatlarla karşıladığımız mağazalarımıza beklemekteyiz.

Büyüyen bebek odası hayallerinizdeki renkler arasında beyaz, mavi, pembe gibi renkler olabilir. Ancak sizlere tavsiyemiz tercihinizi beyazdan yana kullanmanızdır. Çünkü aileye yeni katılan ferd hep bebek kalmayacaktır. Bu sebeple beyaz hem kız hem de erkek çocuklara uygun olacağından beyazı sizleri önermekteyiz. Beyazın zerafeti bebeğinizin odasını daha ferah tutacaktı. Renkli olan büyüyen bebek odası takımları odada aydınlatma ne kadar iyi olursa olsun, biraz daha karanlık kalmasına sebebiyet verebilir. Bu hususları da göz önünde bulundurarak renk seçimine karar vermelisiniz. Beşikte yer alan çekmeceli ya da kapaklı dolaplar bebeğiniz büyüdükten sonra çıkartılarak kocaman bir karyola halini alacaktır. Artık bebeklikten çıkmış olan çocuklarınız için yeni bir mekan oluşmuş olacaktır. Hem de sıfır maliyet ile.

Büyüyen bebek odası takımı seçiminde kararsız iseniz firmamıza uğramadan aklınızda bir oda profili çizmemelisiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı modellerimizi görmek, hayallerinize bir an evvel ulaşmak için en doğru adres mağazamızdır. Büyüyen bebek odası fiyatları ve merak ettiğiniz her konuda mesai saatlerimiz içerisinde mağazamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi almanız mümkündür. Firmamızdaki ürün kalitesini gördüğünüzde daha önce neden bu mağazaya gelmediğinizi kendinize sorabilirsiniz. Bu konuda oldukça iddialıyız. Büyüyen bebek odası sizin için en önemli ihtiyaçlar arasında ise ve kaliteyi uygun fiyatlarla hem de güvenilir bir mağzadan satın almak istiyorsanız, o zaman sizleri ağırlamanın vakti gelmiştir.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir