Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Şifonyer


Bebek Şifonyer

Bebek şifonyer konusunda çok gerekli bir mobilya olmadığını düşünen ailelere seslenmek istiyoruz. Bebeğiniz olmadan daha birçok kıyafet alışverişi yaptığınız gerçeğini unutmamalısınız. Bebek odasında yer alan gardrop bile bebeğinizin kıyafet ve özel eşyaları için yeterli olmayacaktır. Hediye olarak gelen kıyafetleri sığdıramayacak ve ek bir ürüne daha ihtiyaç duyabileceksiniz. Bunun için sizlere önerimiz bebek odası takımı alırken takım içerisine şifonyeri de ekletmenizdir. Bebeğinizin bezlerini, biberonlarını, daha ileriki yaşlarında kullanacağı kıyafetlerini muhafaza edebilmek adına en doğru seçim şifonyer olmaktadır. Birçok anne ve baba bu ürünü gereksiz olarak görmekte oda takımları içerisinden çıkarmak istemektedirler. Oysa ki ileriki günlerde ek bir ürüne daha ihtiyaç duyduklarında bu ürünü çıkarmak istediklerine de epeyce pişmanlık duymaktadırlar.

Bebek şifonyer seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında en çok güvenlik konusu bulunmaktadır. Sonuç itibari ile bebeğiniz büyüyüp, artık evi karıştırma evresine geldiğinde şifonyerin çekmeceleri ile oynamak isteyebilecektir. Bu gibi durumlarda bazı bebek mobilya mağazalarının fiyatı çok düşük tutarak satmış oldukları kalitesiz şifonyerlerden satın almanız bebeğinizin güvenliği açısından çok iyi olmayacaktır. Güvenlik konusunu burada şu şekilde açıklamak doğru olacaktır. Alacağınız ürünün çekmecelerini çektiğinizde devrilme, öne doğru eğilme gibi sorunlar yaşıyorsanız bu ürünün çok da kaliteli olduğu söylenemez. Şifonyer ister dolu olsun, ister boş her halukarda çekmeceleri çekildiğinde devrilmemelidir. Gerçek bir mobilyadan yapılmış olan ürünlerde bu tür sorunları yaşamanız imkânsızdır. Bebeğinizi daha güvenli bir şekilde yetiştirmek için seçim yapacağınız mobilyalara dikkat etmenizde yarar bulunmaktadır.

Bebek şifonyer fiyatları konusunda iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde fiyat çeşitliliği aklınızı karıştırabilir. Fiyatları karşılaştırırken mobilyanın hangi malzemeden üretildiğine dikkat etmelisiniz. Eğer üretilen malzeme içi boş denilen sunta tarzı ürünlerden yapılmış ise bu tip ürünlerden uzak durmalısınız. Fiyat olarak oldukça uygun fiyatlara satılmasının yanı sıra bu tip ürünlerde kaliteden bahsetmek imkânsızdır. Çok yüksek fiyatlar ile satılan ürünlerin tamamının da kaliteli olduğunu söylemek mümkün değildir. Bu kaliteyi siz bir kaç basit hareket ile çözebilirsiniz. Örneğin, şifonyerin çekmecelerini açtığınızda montaj hataları bulunuyor mu, şifonyer devrilmeye karşı dayanıklı mı? Bebeğiniz için hayati tehlike oluşturacak riskleri bulunuyor mu bu hususları test etmelisiniz. Bu terstlerden en doğru şekilde geçen ürünleri sizlere sunarak kalite konusunda oldukça titiz bir işletme olduğumuzu da sizlere ispatlayabileceğimize emin olabilirsiniz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir