Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Sepet Beşik


Bebek Sepet Beşik

Bebek sepet beşik çeşitlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilir, mağazalarımızdaki çeşitlere bakabilirsiniz. Web sitemizde yer alan modellerin haricinde yer alan tüm modelleri canlı canlı görmek için mağazalarımıza gelmeniz daha mantıklı olacaktır. Kaliteyi hem dokunarak hem görerek hissetebilirsiniz. Beşiklerin üretildiği malzemelerin kalitesi tamamıyla bebeğinizin daha sağlıklı büyümesi için elverişli olarak seçilmektedir. Bebeğin uyuduğu tüm vakitte rahat ve konforlu olması ilk hedefimizdir. Bebek sepet beşik için tasarlanmış şık uyku setleri ile tam bir kombin oluşturmanız mümkündür. Dilerseniz sepet beşiği cibinlik ile dilerseniz de cibinliksiz tercih edebilirsiniz. Sallanabilme özelliği bulunan beşikler istenildiği taktirde sabitlenebilmektedir. Bir yerden bir yere taşınmanız gerektiğinde beşiği kolaylıkla sökebilir, gittiğiniz yerde yine kolaylıkla kurabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapan birçok bebek ürünleri mağazasında ürünü görmeden almak gibi bir dezavantaj yaşarsınız. Ancak firmamızın web sitesinden ürünü satın aldığınızda karşınızda muhatap olabileceğiniz firmayı biliyor olmanız, mevcut mağaza adresimizin olması gibi sebeplerle herhangi bir olumsuzluk durumunda bizi yerimizde de ziyaret edebilirsiniz.

Bebek sepet beşik ile birlikte isterseniz uyku seti, beşiğe uygun ölçülerde yatak, cibinlik, yastık, yan korumaları, yorgan gibi tekstil ürünlerini de satın alabilirsiniz. Tam takım halinde ürünlerimizi tercih etmeniz halinde sizler için uygun fiyat ve ödeme koşulları hususunda gerekli hassasiyeti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Bebek sepet beşik içerisinde uyku seti kullanımına yer verecekseniz sizlere bir tavsiyemiz olacaktır. Uyku setleri narin ürünler olması sebebi ile düşük ısıda yıkayarak sıkma yapmadan makineden çıkarmalısınız. Kurutma işlemini şeklinin bozulmaması adına düz bir zeminde asmadan yapabilirsiniz. Çamaşır kurutma makineleri ürünü bozabilecektir. Aynı durum cibinlikler için de geçerlidir. Cibinliği de yine asmadan düz bir alanda kurutmanız daha doğru olacaktır. Aksi taktirde kırışmasının önüne geçemeyebilirsiniz.

Bebek sepet beşik bir bebeğin bir yaşına kadar kullanabileceği çeşitler arasındadır. Bir yaşından sonra ayağa kalkıp tunup, beşikten aşağıya inmek istediğinde tehlike oluşturabileceği için daha büyük bir beşik ya da karyola satın almanız doğru olacaktır. İlk etapta bebek sepet beşik kullanmak isteyenlerin bu hususu da göz önünde bulundurmaları doğru olacaktır. 

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir