Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Reflü Yastığı


Bebek Reflü Yastığı

Bebek reflü yastığı ürününü duymayan nice ebeveyn bulunmaktadır. Bu ürünün önemini bilen ebeveynler ise bebek alışverişlerinde ürünü listenin en başına koymadan edememektedirler. Mağazamızda yer alan ürünlerimizden biri olan bu ürünü oldukça ekonomik fiyatlarla satın alma şansını sizlere sunmaktayız. Peki, bu ürünün önemi nedir? Neden bu ürünü almalısınız? Biraz da bu husus üzerine bilgi vermekte yarar bulunmaktadır. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bebeklerimiz henüz yeni doğduğunda ve bir kaç aylık oluncaya kadar tamamıyla savunmasız bir durumda olmaktadırlar. Bebeğin yanlış bir şekilde yatırılması sebebi ile gece kusmaları ise büyük tehlike arz etmektedir. Bu gibi durumların önüne geçilmesi adına geliştirilmiş olan bu ürün son yıllarda oldukça fazla bir şekilde satılmaya başlanmıştır.

Bebek reflü yastığı sayesinde hem anne babalar hem de bebekler artık daha huzurlu bir uyku uyumaktadırlar. Bebeğin süt ya da mama emmesi neticesinde sırt üstü yatırılması halinde emdiği süt veya mamanın mideden ters dönerek bebeklerin boğulma riskini ortaya çıkardığını biliyor muydunuz? İşte tam da bu noktada sizlere tam olarak kurtarıcı niteliğinde olan bu ürün sayesinde bebeğinize daha güvenli bir uyku ortamı hazırlamış olursunuz. Ürün hakkında hiç bir fikre sahip olmayan milyonlarca müşterimiz bu ürün hakkında bilgi aldıktan sonra ise ne kadar gerekli bir bebek gereci olduğunun farkına varmaktadırlar. Görüntü itibari ile bebeğinizi rahatsız edecek bir yastık gibi dursa da aslında bebeğinizin daha rahat uyumasını ve kusmasını önleyecek bir ürün olduğu da bir gerçektir.

 

Bebek reflü yastığı fiyatları hakkında bilgi sahibi değilseniz gerek online alışveriş siteleri üzerinden gerekse mağazalardan ürünün fiyatını öğrenmeniz mümkündür. Mağazamızın fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğiniz her an ise çağrı merkezi yetkililerimiz bu hususta sizlere gerekli desteği sağlayacaklardır. Mağazamızdan alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız sizleri de en kısa süre içerisinde mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Güvenli ve  kaliteli ürünlerimiz ile farklı bebek tekstili ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. İletişim ve adres bilgilerimizi 7/24 web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir