Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Odası Tasarımları


Bebek Odası Tasarımları

Bebek odası tasarımları hususunda kararsız kalmak en zorudur. Her anne baba adayı bu kararsızlığı Maalesef ki yaşamaktadır. Bu zor kararınızda sizlere destek verecek birilerine ihtiyaç hissedersiniz. Bazen bu yakın bir arkadaş, bazen aile büyükleri, bazen ise hiç tanımadığınız kişiler olabilir. Mağazalarımıza gelerek bizlerle tanışmanız halinde bebeğiniz için tasarlanmış birbirinden şık beşik ve dolap ürünlerini, takımları, tekstil ürünlerini görebilir, sizler için sunduğumuz bebek odası tasarımları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. En güzel bebek odasına sahip olmak, bebeğinizle o odada geçireceğiniz keyifli dakikaları düşünmek pek tabiki en doğal hakkınızdır. Bu sebeple ne olursa olsun öncelikle aklınızda oluşturduğunuz hayallerden vazgeçmemeli, ancak bir yandan da sizlere sunulan farklı fikirlere açık olmalısınız. Henüz yeni anne ve baba olacakların bu hususta daha da dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü sizlerin düşünemediğiniz bir takım ayrıntıları çevrenizdekiler düşünebilecektir.

Bebek odası tasarımları için koyu renkler her zaman için bebeğin odası ne kadar büyük olursa olsun küçük görünmesine sebep olacaktır. Bu sebeple koyu renklerden uzak durmanız tavsiye edilir. Belki ebeveynler olarak koyu renklerden hoşlanıyor olabilirsiniz, ancak bebeğinizin daha canlı renklere ihtiyacı olacağını unutmamalısınız. Bu güzel telaşta sizlerin yanında olma fırsatını firmamıza vermeniz halinde pişmanlık duymayacağınıza da emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz odanızın boyutlarına göre seçebileceğiniz türlerdendir. Küçük bir bebek odanız bulunuyor ise buna uygun ölçülerde bir beşik ve dolap sahibi olmanızı sağlamaktayız. Bebeğiniz için satın alacağınız mobilya ürünlerimizde sizlere açık renk tonlarını önermekteyiz. Odayı daha ferah ve daha geniş göstereceği için bu fikrimizi iyi düşünmelisiniz. Bazen çok ufak bebek odalarında gardrop koyabilecek bir alanın olması aileyi üzmektedir. Çünkü ürünlerimiz oldukça şık, kullanışlı ve göz alıcıdır. Ancak burada sizlere bebek odası tasarımları için kullanılabilecek duvar askılıklarından bahsetmeyi de uygun bulmaktayız. Duvara monte edebileceğiniz bir askılık sayesinde bebeğinizin kıyafetlerini kıyafet poşetleri ile daha hijyen bir şekilde askılarda muhafaza edebilirsiniz.

Bebek odası tasarımları arasında en çok tercih edilen çekmeceli ürünlerdir. Bebek odasında yer alan dolap ve benzeri ürünlerde yer alan çekmeceler ortalıkta olan tüm eşyaların muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Sonuç itibari ile bebeğiniz büyüyecek ve oyuncaklarla oynamaya başlayacaktır. Oyun saati bittikten sonra tüm oyuncaklarını oyuncak için ayıracağınız geniş bir çekmecede topladığınızda ortamda dağınıklık kalmayacaktır.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir