Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Odası Takımları


Bebek Odası Takımları

 

Bebek odası takımları hangi parçalardan oluşmaktadır? Hangi takım kız çocuğa, hangisi erkek çocuğa uygundur? Bebeğim alacağım takımı kaç yıl kullanabilir? Gibi çoğaltacağımız birçok soru her gün yüzlerce defa mağazamıza gelen müşterilerimiz tarafından sorulmaktadır. Bebek odası takımları bebek beşiği, elbise dolabı, şifonyer gibi üç ana parçadan oluşmaktadır. Ancak bu takımları dilerseniz arttırabilir, dilerseniz de azaltabilirsiniz. Ancak bebek odasının bir takım haline gelebilmesi için en az iki parçadan oluşması gerekmektedir. İki parça altındaki ürünleri tek tek almanız mümkün olmaktadır. Burada avantajlı olan ise takım halinde almanızdır. İlerleyen günlerde takım halinde alınan bebek odalarının ne kadar iyi olduğunu daha iyi anlarsınız. Örneğin, bebeğiniz doğana kadar siz, doğduktan sonra eş, dost, akraba ve arkadaşlarınız getirdiği kıyafetleri sığdıracak bir alan bulmakta zorlanıyorsanız sadece beşik almaktan yana tercih yapmışsınız demektir.

 

Bebek odası takımları içerisinde beşikten sonra gelen en önemli parça elbise dolabıdır. Yazımızın bir üst bölümünde bahsettiğimiz gibi, bebeğiniz büyüdükçe, doğum hediyesinden başlayıp, doğum günü hediyeleri diye devam eden hediye döngüsünde gelen kıyafetler için bol bir yere ihtiyacınız olacaktır. Sadece gelen hediyeler değil sizin de almak istediğiniz kıyafetler olacaktır. Yani kısacası bebeğiniz için beşik kadar ihtiyaç duyulan bir diğer ürün de elbise dolabı olmaktadır. Bu sebeple takım olarak satın almanız daha mantıklı ve ekonomik olacaktır. Daha sonradan parça parça satın alacağınız ürünler birbiri ile uyum sağlamayabilir. Renk uyumu, tasarım farklılığı gibi farklılıklar oluşmaması için en baştan doğru karar vermeniz gerekmektedir. Sizin için gerek online mağazamızda gerekse mağazamıda hazırlamış olduğumuz tasarımlarımıza göz atabilir, en beğendiğiniz ürünü kısa bir süre içerisinde evinize kadar alabilirsiniz. Teslimat, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her türlü konuda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız halinde gerekli bilgi aktarımını da gerçekleştirmekteyiz.

 

Bebek odası takımları fiyat aralığı değişken olup, beğeneceğiniz değişik tasarımlara göre fiyatlarımız da değişmektedir. Alacağınız takımın kalitesi, kaç parçadan oluştuğu, boyutları gibi tüm unsurlar fiyatlarımızın belirlenmesinde etkin olmaktadır. Ancak, şunu unutmayın ki uzun yıllar kullanabileceğiniz, hem şık hem de kullanışlı bir ürüne sahip olmak istiyorsanız, kalitesi yıllar geçse de bozulmayan bir oda takımı olsun diyorsanız en doğru adres mağazamızdır.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir