Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Odası Dekorasyonu


Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odası dekorasyonu hususunda sizleri de tecrübelerimizden yararlandırmak istiyoruz. Heyecanla beklediğiniz yolculuğun sonuna yaklaştığınızda bir kaç heyecan sizleri bekliyor olacaktır. Bunlardan bir tanesi bebeğiniz için yapacağınız alışverişler olmaktadır. Kıyafet, mobilya ve diğer bebek ürünleri için harcayacağınız vakit çoğu zaman size yetmeyecektir. En büyük heyecan ise bebeğinizin geleceği günü beklediğiniz zaman dilimine aittir. Ancak bebeğiniz doğmadan tüm eksiklerini gidermek isteyeceğiniz de bir gerçektir. Bebek odası hazırlarken eğer daha önce çocuğunuz olmadı ise biraz da tecrübesiz olacağınızı da unutmamalısınız. Bu tecrübesizlik size gereksiz olarak bir çok alışveriş yaptırabilir. Bu sebeple mağazamıza alışverişe gelen müşterilerimize bu konuda bilgi vererek gereksiz alışverişlerin önüne geçmekteyiz. Tamamıyla kâr amacı güden bir işletme olsak, “sattığımız kâr” mantığı ile olaya bakarız. Ancak bizim için siz değerli müşterilerimizin sağlıklı alışverişler yapması ön planda olmaktadır.

 

Bebek odası dekorasyonu nasıl sağlanır? Bebek odasında halı bulunmalı mıdır? Tül ve perde seçimi nasıl yapılmalıdır? Bebek odası nasıl boyanır? Belki de bu konuların hiç biri ile ilgili en ufak bir bilgiye sahip değilsiniz. O zaman gelin, sizlere mobilya satışı yapmadan önce bu soruları hep birlikte cevaplayalım. Dekorasyon konusu görecelidir. Zevkler ve renkler kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bu sebeple öncelikle bebeğinizin cinsiyetine göre mi yoksa sadece dekoratif bir oda mı yapmayı planlıyorsunuz bunu öğrenmemiz gerekiyor. Eğer bebeğiniz erkek ve erkek için uygun renklerde bir oda düşünüyor iseniz işte size bir kaç pratik bilgi. Öncelikle bebek odası yapacağınız alana her hangi bir eşya koymadan bebek odasının rengini belirleyin. Boya malzemesi kokusuz ve bebek sağlığına elverişli olmalıdır. Alışveriş yaparken bebek odası boyayacağınızı söylemeyi unutmayın. Renk konusundan sonraki aşama ise tül perde seçimi olacaktır. Işığı içeriye doğru yansıtacak tarzda bir tül perde seçimi yapmanız doğru olacaktır. En önemli hususa gelecek olursak. Bebeğiniz için alacağınız oda takımları arasından erkek bebeğe uygun açık, pastel tonlarda mavi rengi tercih edebilirsiniz.

 

Bebek odası dekorasyonu konusunda tarafımızdan edindiğiniz bilgiler ışığında firmamızdan satın alacağınız ürünlerin kurulumu, satış ve satış sonrası hizmeti hususunda sizlere en doğru hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir