Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Mobilyasında Renk Seçimi


Bebek Mobilyasında Renk Seçimi

 

Bebek mobilyasında renk seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlara değinmek doğru olacaktır. Mobilya alımı yaparken birçok kişi renk konusunda kararsız kalmaktadır. Özellikle bebek mobilyası hususunda cinsiyete göre tercih yapıldığı da bir gerçektir. Ancak, gerek büyükler için gerekse bebek mobilyası için renk seçimine hem oda badanasına uygun hem de perdelere uygun bir seçim dekorasyon açısından önem taşımaktadır. Temizlik açısından bakanlar için önerimiz ise açık tonlardan yana olmalarıdır. Açık renkteki mobilya üzerinde tozu daha az belli etmektedir. Bunun yanı sıra daha koyu tonların seçilmesi silinen mobilyanın beş dakika sonrasında üzerinde tozları yine göstermesine sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra silinebilirliği kolay olan malzemeye sahip mobilyalar tercih edilmesi halinde temizliğini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Renk seçiminin hem temizlik hem de dekorasyon açısından düşünülerek yapılması doğru olacaktır.

 

Bebek mobilyasında renk seçimi hususunda ayrıca yaşanmış tecrübelere önem vermenizi de önermekteyiz. Birçok kişi sadece aklındaki düşünceler ile yola çıkmaktadır. Mağazamıza gelen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu yaşanmış hikayeleri dinledikten sonra akıllarında olan düşüncelerden vazgeçmektedir. Sonuç itibari ile özellikle bebek mobilyası hususunda tecrübesiz olan anne ve baba adayları renkten ziyade tasarıma önem vermektedirler. Eğer mobilya şekli hoşlarına giderse renk çok da önemli olmamaktadır. Bu gibi durumlar ise ileriki günlerde mobilyayı kullandıkça sorun yaşamaya başlamaları ile tecrübeye dönüşmektedir. Mobilyalarımızın kalitesi bakımından sorun çıkaracak tarzda değildir. Ancak renk seçimi doğru yapılmaz ise eğer anne de çok titiz ise doğru yapılmayan seçim ileride başını ağrıtmaya başlamaktadır.

 

Bebek mobilyasında renk seçimi fiyata etki eder mi? Sorusu, mağazamıza gelen müşterilerimizden sıklıkla aldığımız sorular arasında yer almaktadır. Bazı ürünlerimizde fiyat değişikliği olmasa da bazı tasarımlarda renk değişikliği olduğunda küçük miktarlarda da olsa değişiklik bulunmaktadır. Ancak bu gibi durumların mobilyanın beğenilmesi ile birlikte uzman satış temsilcilerimiz ve mağaza yetkililerimiz ile yapılan görüşmeler neticesinde orta yolunun bulunduğu gerçeğini de söylemeden edemeyeceğiz. Sonuç itibari ile hevesle çıkılan bu yolda siz değerli müşterilerimize gerekli desteği sağlamayı bir görev ve sorumluluk olarak gördüğümüzü de ayrıca belirtmek ister, keyifli alışverişler diyeriz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir