Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Karyola Tekstili


Bebek Karyola Tekstili

Bebek karyola tekstili seçimi yaparken özellikle bebeğinizin cildine zarar vermeyecek niteliklerde tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz. Aksi taktirde zarar verir niteliklerde olan bazı kumaşların bebeğiniz üzerinde alerjiye sebebiyet vereceği unutulmamalıdır. Tekstil ürünü seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da sıradan bir tekstil ürünü olmaması, belirli bir markanın temsil ettiği ürünler olmasıdır. Üretimde kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler ile bebeğinizin temas halinde olduğu zamanlarda bir aksilik gözlemleme riski çok daha düşük olacaktır. Örneğin, bebeğin en çok temas halinde olacağı uyku setlerini baz alalım. Yorganı, çarşafı, yastığı, beşik korumalıkları gibi tekstil ürünleri ile bebeğinizin direk olarak temas halinde olacaktır. Bebeğiniz sağlığı için bebek karyola tekstili seçimi yaparken bu hususları gözden kaçırmayın. Firmamızca satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler üzerine konuşacak olursak, kalitesini kendi gözlerinizle görmeniz adına sizleri mağazamızda ağırlamak isteriz. Bu sayede hem kalite hem de güvenceyi bir arada test etme imkanı bulabilirsiniz.

Bebek karyola tekstili yıkama talimatlarına uygun bir şekilde yıkanmalıdır. “Mağazanızdan ürün satın aldım, bir yıkama ile mahvoldu” gibi kelimelerle tarafımıza geldiğinizde size soracağımız ilk soru yıkama talimatına uyum sağlayıp sağlamadığınızdır. Örneğin, son yıllarda hemen hemen her evde bulunan çamaşır kurutma makinesi ile kurutulan bebek karyola tekstili oldukça deforme olma riskini taşımaktadır. Yüksek ısı kullanılarak çamaşırların kurutulmasını sağlayan kurutma makineleri özellikle de bu ürünlerin kurutulmasına elverişli değildir. Unutmamalısınız ki tarafınızca kullanıcı hatası olarak gerçekleştirilen işlemlerden firmamız sorumlu olmayacaktır.

Bebek karyola tekstili ürünlerimizin her daim arkasında durmaktayız. Ancak, biraz önce de belirttiğimiz gibi tamamıyla sizlerin kullanıcı hatanızdan kaynaklanan durumlarda firmamız için yapılacak Bir şey kalmamaktadır. Bu tip kullanıcı hatalarının ürünün üretilmesinden kaynaklı olmaması durumunda garanti kapsamı dışında tutulduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz. Bebek karyola tekstili üzerine araştırma yaparken mağazalarımızı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Birbirinden şık tekstil ürünlerinin bebeğinizle bütünleştiği anları hayal ederek keyifli bir alışveriş yapmanız mümkündür. Zaten heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olunması alışverişlerde anne ve babalar tarafından bir takım unsurların unutulmasına yol açmaktadır. Mağazamızda görevli uzman personelimiz sizlere ürün tavsiyelerinde bulunurken bu tarz hususları da göz önünde bulundurmaktadırlar.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir