Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Bebek Karyola Modelleri


Bebek Karyola Modelleri

Bebek karyola modelleri seçiminde kararsız kaldıysanız doğru adres mağazalarımızdır. Kararsız kalma sebeplerinizi tamamıyla ortadan kaldıracak çeşitliliğe sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Birbirinden güzel ve kullanışlı karyola çeşitleri arasından dilediğinizi satın alarak doğmasını büyük bir sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizin yatacak yerini hazırlayabilirsiniz. Karyola içerisine konulacak olan yataklar hususunda sizlere gerekli desteği sağlamaktayız. İçerisinde yatağın da dahil olduğu bebek karyola modelleri olduğu gibi dilerseniz yatağın hariç tutulduğu modeller de bulunmaktadır. Yatak dahil fiyat ile yatak hariç fiyat arasında farklılıklar bulunduğunu da burada belirtmeden geçmemek gerekmektedir. Biz büyükler nasıl ki yatacağımız yerin konforlu olmasını istersek ve yatağımızdan başka bir yerde rahat edemezsek, minikler de aynı bizim gibidir. Bu sebeple bebeğinizin konforunu herşeyin üstünde tutmanızı önermekteyiz.

Bebek karyola modelleri arasında farklı ölçülerde ve tasarımlarda bulunan modelleri görmek mağazalarımıza ulaşmak istediğinizde web sitemizde yer alan adres bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Bebek karyola modelleri arasında dilerseniz çekmeceli dilerseniz düz modellerimizden birine de sahip olabilirsiniz. Çekmeceli modellerde çekmeceler içerisine bebeğinizin kolay ulaşabileceğiniz iç çamaşırlarına ve bezlerine yer verebilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükçe içlerine koyacağınız eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Karyola çeşitleri ile uyumlu konforlu bir yatak satın almak istediğinizde mağazamızda yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Yatak çeşitleri içerisinde tam ortopedik yataklarımız da bulunmaktadır. Bebeğinizin deliksiz ve kaliteli bir uyku uyuması için tasarlanmış olan yataklar mevcuttur.

Bebek karyola modelleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de anne yanı olan modellerdir. Annelerin rahatlıkla bebeğini alarak emzirme dönemini konforlu bir şekilde atlatmaları için tasarlanmış şık modellerdir. Ayrıca ayarlanabilir karyolalar sayesinde bebeğiniz büyüyüp ayağa kalkmaya başladıkça yatak seviyesini daha aşağıya düşürerek bebeğin karyoladan çıkmasının da önüne geçilmiş olacaktır. Bebek karyola modelleri arasında cibinlik kullanabileceğiniz ya kullanmak istemediğinizde cibinliği çıkarabileceğiniz tarzlar da yer almaktadır. Cibinlik bebeğinizi olası sinek, böcek gibi haşerelere karşı koruyacaktır. Bebeklik çağlarında cibinliği kullandıktan sonra ihtiyaç duymamanız halinde ileriki dönemlerde çıkararak da kullanabilirsiniz. Bir pazar günü evinizde yapacağınız neşeli bir kahvaltının ardından kahvenizi mağazamızda içmek üzere sizleri misafir etmek isteriz.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir