Pazar Açığız

14:30-19:30

House

Instagram

0

Anakucağı


Anakucağı

Anakucağı bir bebeğin en çok rahat ettiği yerdir. Annelerin bebekleri ile geçirdikleri vakit içerisinde en çok mutlu oldukları zaman bebeklerinni kucaklarında olduğu zaman olarak bilinmektedir. Anne bebeği ile yakın temasta olmaktan mutluluk duyar. Ta ki evde işleri aksayıp, evin temizliği ve yemeğini yapamayacak duruma gelinceye kadar. Evet, aslında burada asıl anlatmak istediğimiz bir üründür. Bebekler anneleri ile birlikte olmaya alışmadan bebeğinizi bu ürüne alıştırmanız yararınıza olacaktır. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi evinizin içerisinde bir odadan diğerine dahi geçemeyecek duruma gelmeniz halinde bu ürünün önemini anlayabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamıyla bebeğinizin rahatı düşünülerek tasarlanmış olup, bebek içinde oturabilir, yatabilir, uyuyabilir, kendi başına kalmaya alışabilir. Bu durumda siz de bebeği kucağa alıştırmamış olursunuz. Televizyon izlerken, müzik dinlerken bebeğinizin mışıl mışıl uyuduğunu görmek istemez misiniz? Bu sorunun cevabını evet, olarak kabul ediyoruz ve sizleri en kısa sürede mağazalarımıza bekliyoruz.

Anakucağı ürünlerimiz içerisinden beğendiğinizi satın almak istediğinizde sizlere tam olarak özelliklerinden bahsedecek olan satış danışmanlarımız bu ürünün konforundan ve size olan faydalarından da bahsetmiş olacaktır. Ürünlerimiz fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istediğiniz her an bizlerle iletişim kurabilir, mağazamızda ürünlerimizi görerek de fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bebek mağazalarında birçok çeşide rastlamanız mümkündür. Ancak kumaş kalitesi ve konforu bakımından kesinlikle mağazamızdaki ürünler ile kıyaslanmayacaktır. Bebeğiniz büyüdükçe bir takım alışkanlıklar edinecektir. Bu alışkanlıklardan sizi yoracak olan en kötüsü ise kucak alışkanlığı olacaktır. Bu hususta dikkatli davranmamanız halinde sizi zor günler bekliyor olacaktır. Bebek alışverişlerinde listenizden eksik olmaması gereken bu ürün için çok farklı yorumlar duymanız da mümkündür. Bazıları hiç gerek olmayan, kullanılmayan bir ürün olarak görebilmektedir. Ancak bu durum takdir edersiniz ki her bebek için geçerli olmayacaktır.

Anakucağı kullanan annelerden bu hususta destek almanız daha doğru olacaktır. Bu ürünün konforunu ve rahatlığını en iyi kullananlar size anlatacaktır. Örneğin, bebeğiniz için pedegogların önerdiği bir müziği açarak onu anakucağına koyarsanız siz de hem yemeğinizi, hem de evinizin işini zorlanmadan yaparsınız. Bu esnada bebeğiniz de gayet mutlu bir vaziyette, mışıl mışıl uykuya dalar ve keyifli bir uyku uyur. Bebekler her daim beşikte uyuyacak diye bir kural yoktur. Bu ürünün rahatlığına alışanların büyük bir bölümü sallanan ürünleri tercih ederek bebeğini uyutmakta ve ne kucakta ne de ayakta bebek sallamak durumunda kalmamaktadırlar.

Leave a comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir